Tutvustus

Funzone on ideaalse asukohaga uus ja mitmekülgne vabaaja veetmise ja ürituste korraldamise koht, mis on mõeldud lastele eelkõige vanuses 6-12 aastat. Asume kesklinnas, Jaani kiriku vastas. Ruumid on kergestileitavad ukse kohal oleva Funzone sildi abil.

180 m2 pinda jaguneb kahe korruse vahel. Ülemine korrus on avar, suurte söögilaudade ja kööginurgaga. Korruse kujundamisel on  eriti silmas peetud lastevanemate mugavust. Samal ajal kui lapsed alumisel korrusel pidu peavad, saavad lapsevanemad koos oma sõpradega juttu vesta. Kööginurgas on saadaval vaasid, tassid jms. Samal korrusel on võimalus kasutada ka mänge, millest mitmed sobivad ka täiskasvanutel.

Alumine korrus on jaotatud kaheks ruumiks. Esimene ruum on aktiivsemaks füüsiliseks tegevuseks ning seal asuvad mitmed sportlikud mängud: õhuhoki, jalgpall, batuut. Teine tuba (kosmosetuba) on sisustatud erinevate videomängudega. Et ergutada lapsi ka digitaalmängude puhul aktiivsele füüsilisele tegevusele, on kesksel kohal x box kinect, mille pilt kuvatakse projektori abil suurele ekraanile. See on arvutimäng, milles on ühendatud kaasaegne arvutigraafika füüsilise aktiivsusega (enamike mängude mängimiseks peab laps end reaalselt liigutama). Saadaval on mitmed erinevad sportmängud. Tüdrukutele pakub kindlasti põnevust võimalus oma poptantsu oskust näidata tantsumänguga. Põnevust pakub Playstation 3, millest aitab täit naudingut saada suurel full HD teleril kuvatav pilt. PS3 mänge on saadaval erinevaid ning mänguvalik täieneb jätkuvalt.

Sama ruumi on võimalik muuta ägedaks tantsusaaliks (UV valgustuse, värvivalguse ja diskokuuliga). Efekti lisavad helendavad seinamaalingud ja ruumi kosmoseteemaline sisekujundus. Piduliste käsutuses on ka kvaliteetne helitehnika ning DVD mängija, mille pilti saab näidata projektoriga suurele ekraanile.