Paketid

 

Funzone ruume on võimalik kasutada erinevateks lasteüritusteks alates sünnipäevadest kuni firmade lastejõulupidudeni. Allpool on toodud levinumad peopaketid, kuid oleme alati valmis korraldama pidusid vastavalt Teie soovidele ja vajadustele. Juhul, kui Te ei leia standardpakettidest sobivat, võtke julgelt ühendust ning koos leiame kindlasti lahenduse.

 
Sünnipäevad

Snnipäevapaketi puhul on kõik Funzone ruumid ja tehnika sünnipäevakülaliste kasutuses. Kööginurgas on olemas kruusid, klaasid, vaasid. Sünnipäevapaketi puhul on peo pidamiseks aega kolm tundi. Et mugavalt külaliste saabumiseks ette valmistuda, võite saabuda 15 minutit varem ning samuti on ruumide vabastamiseks aega kuni 15 minutit. Meie hoolitseme ka ruumide koristamise eest – nii saate keskenduda lapse tähtpäevale ning saate kasutada peojärgset aega rahulikult külaliste ärasaatmiseks.

Sünnipäevapaketi puhul on ruumides kohal vähemalt üks töötaja, kes hoolitseb laste üldise heaolu eest, ning abistab lapsi erinevate mängude kasutamisel jms. Standardhind ei sisalda toitlustust ega meelelahutuslike mängude korraldamist jms.

 

Vaatake kindlasti ka pidude lisateenuseid.

 
Teemapeod

Hetkel on valida mitme  erineva teemapeo vahel: piraadipidu, nõiad ja võlurid, haldjate pidu, printsessi pidu, Hawai pidu ja indiaanlaste pidu.

Teemapeo ajal on ruumid kaunistatud vastavalt sünnipäeva teemale, laud on kaetud teemale vastavate ühekordsete nõudega. Toitlustus ei kuulu hinna sisse. Pidulikku sündmust aitab lõbusamaks muuta peojuht, kes korraldab vastavalt teemale erinevaid mänge . Kohal on ka näomaalingute tegija, kes teeb laste soovidele vastavad näomaalingud.

Kõigi teemapidude puhul saadame soovi korral külalistele tasuta Funzone sünnipäevakutsed.

 
Klassiõhtud

Funzone ruumidesse mahub mugavalt klassitäis lapsi. Klassiõhtutel on laste kasutada ülemine korrus, kus saab süüa, mängida lauamänge või lihtsalt omavahel suhelda. Alumisel korrusel on avatud spordituba. Kolmandas ruumis (kosmosetuba) on võimalik kuulata muusikat ja tantsida (videomängud ei ole klassiõhtutel kasutusel).