Jaani 8, Tartu
+372 5528 112

Suurepärane koht lapse sünnipäeva
tähistamiseks.

- Oleme kliendisuhtes väga paindlikud
- Arvestame teie soovidega
- Laste arv üritusel ei ole piiratud

Sünnipäeva pakkumine

E-R kuni 17.00

69 eur/3h

BRONEERI

Sünnipäeva pakkumine

E-R kl al. 17.00

108 eur/3h

BRONEERI

Sünnipäeva pakkumine

L, P 14.00-17.00

126 eur/3h

BRONEERI
#funzone

Asukoht

Funzone on ideaalse asukohaga ja mitmekülgne vabaaja veetmise ja ürituste korraldamise koht, mis on mõeldud lastele eelkõige vanuses 6-12 aastat. Asume kesklinnas, Jaani kiriku vastas. Ruumid on kergestileitavad ukse kohal oleva Funzone sildi abil.

VAATA KAARDIL

Tutvustus180 m2 pinda jaguneb kahe korruse vahel.
Ülemine korrus on avar, suurte söögilaudade ja kööginurgaga. Korruse kujundamisel on eriti silmas peetud lastevanemate mugavust. Samal ajal kui lapsed alumisel korrusel pidu peavad, saavad lapsevanemad koos oma sõpradega juttu vesta. Kööginurgas on saadaval veekeetja, 2 morsikannu, kausid (kaks suurt ja kaks keskmist), kohvi presskann, avaja, lillevaasid, 3 vaagnat, nuga, 2 salatilusikat.

Alumine korrus on jaotatud kaheks ruumiks. Esimeses ruumis on aktiivsed mängud: õhuhoki, lauajalgpall, korvpall. Teine tuba (kosmosetuba) on sisustatud erinevate videomängudega: PS3 ja PS4, x-box 360 kinectiga, mille pilt kuvatakse projektori abil suurele ekraanile. Saadaval on mitmed erinevad sportmängud, rallimängud, Guitar Hero Controller ja hetkel kõige populaarsem mäng Just Dance 2016, 2017, 2018).


Sama ruumi on võimalik muuta ägedaks tantsusaaliks (UV valgustuse, värvivalguse ja diskokuuliga). Efekti lisavad helendavad seinamaalingud ja ruumi kosmoseteemaline sisekujundus.
Piduliste käsutuses on ka kvaliteetne helitehnika ning DVD mängija (soovi korral võib kaasa võta oma CD-d).

Sünnipäeva kutsed 

Piiramatu koguses interaktiivsed sünnipäeva kutsed kõigile külalistele. Lae alla ning täida oma tekstiga.


LAE ALLA